Every day is a good day to ride
Au mai rămas
79
zile până la
Crater Maraton 2019
Proiecte
  • _
  • _
  • _
  • _
  • _
  • _
  • _
Utile
  • _
  • _
  • _

Crater Maraton

Înscrieri

Confirmarea plății / Payment confirmation

termen expirat pentru confirmare

Lista concurenților înscriși / Registered competitors list


Băieți sub 10 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Anderko David Sintion Romania Carcover S
2 Anderko Aron Sintion Romamia Carcover S
3 MUJ Alexandru D Cluj Napoca Romania S
4 LASZLO EDUARD Resita Romania S
5 Orboi Horatiu Oradea Romania M

Băieți 11-13 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Barbu Alexandru Arad Romania Lexus Bike S
2 Craciun Petru Samue Sintandrei ROMANIA Carcover S
3 Țigan Alexandru Ștei România Stei S

Fete sub 10 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Barbu Maya Arad Romania Lexus Bike S

Fete 11-13 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Lupşa Daria Ţaga Romania Instinct Tea S
2 Orboi Daria Oradea Romania M

Family sub 10 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Albert Hunor Ludus Romania Ludus S
2 Anderko David Sintion Romania Carcover XL
3 Anderko Aron Sintion Romania Carcover XL
4 Copacian Carina Oradea Romania S
5 Copacian Miruna Oradea Romania S
6 Orboi Horatiu Oradea Romania M

Traseu Scurt: Masculin 14-18 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Torj Paul Avram Iancu Romania
2 Chirla Leonard Tămaşda România Velo Sport L
3 Toth-Pal Abel Arduzel România Garage Rac
4 Darlea Dominic Vladimirescu România CTVladimirescu
5 Papp Thomas Botiz Romania Pro Racers M
6 MALITA DRAGOS ORADEA ROMANIA CAR COVER M
7 Cohai Abel Timisoara Romania CS Gratzu S
8 Szucs Jozsef Marghita Romania M
9 Luncan Serban Oradea România CarCoverRacingTeam S
10 Csordas Norbert Cluj-Npoca Romania CS VOINTA M
11 rastariu alex stei Romania S
12 Badea Andrei Sinmartin Romania L
13 Chișiu Paul Voicu Oradea România nu M
14 Pogan Raul Oradea Romania L
15 Matei Fortis Oradea Romania Nu L

Traseu Scurt: Masculin 19-29 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Groza Mihai-Claudi Baia Mare Romania S
2 Craciun Raul Oradea Romania CS Gratzu L
3 Velea Lorand Cluj Napoca Romania L
4 Iuhasz David Oradea Romania Carcover L
5 Faur Beniamin Oradea Romania L
6 Balla Dávid Békéscsaba Magyar L
7 Csaba Palko Leghia Romania M
8 Bandura Ádám-Patrik Livada Romania ProRacers M
9 Teslaru Tudor Oradea Romania M
10 Toth Lajos Tamas Salonta Romania L
11 Minulescu Andrei Cluj Napoca romania Umi Bike M
12 Oncu Flaviu Oradea Romania S
13 STANA GHEORGHE ORADEA ROMANIA S
14 Coliban Andrei Oradea Romania M
15 Restea Beniamin Oradea Romania Carcover M
16 Restea Beniamin Oradea Romania Carcover M
17 Chira David Pavel Oradea Romania M
18 Abrudan Gabriel Rob Sinmartin Romania M
19 Matei Andrei Timișoara România CS GRATZU M
20 Simut Ioan Alexandru Oradea Romania S

Traseu Scurt: Masculin 30-39 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Mereg Rolland Arad Romania Tigrii Albi S
2 Popa Dan Lucian Stei Romania XL
3 Drutau Razvan Stei Romania
4 Balogh Gergö Nagyvárad Romania King Pong
5 Bagonya Oszkar Oradea Romania X-Terra
6 Toth Sandor Tasnad Romania L
7 Roman Florin Baia Mare Romania M
8 David Ciprian Timișoara Romania - M
9 Rozsa Alexandru Baia Mare Romania Mara Bikers L
10 Szilagyi Tiberiu Satu Mare Romania M
11 Toth Sandor Tasnad Romania M
12 Gabor Ede Mercuria Ci Romania Samob Team L
13 Dersidan Mircea Oradea Romania XL
14 Cizma Zsolt Satu Mare Romania ProRacers L
15 Romocsa Richard Saldabagiu Romania L
16 Csato Csaba Otadea Romania M
17 Szabo Jozsef Salonta Romania L
18 Uifalean Andrei Cluj-Napoca Romania DouaNuTrii L
19 Gireadă Bogdan Oradea Romania S
20 Sandor Levente Oradea Romania M
21 Demeter Istvan Oradea Romania L
22 Burca Cristian Timisoara Romania Velocitas S
23 Rosu Calin Cluj Napoca Romania L
24 Jenci Goldring Tótkomlós Magyarország MESTERBIKE M
25 Turciac Bogdan Baia Mare Romania L
26 Farc Attila Oradea Romania XL
27 Bocioc Sebastian Sanmartin Romania XL
28 Bran Alexandru Arad Roumanie 669 team M
29 Mocani Mircea Cluj-Napoca Romania XL
30 Mocanu Mircea Cluj-Napoca Romania XL
31 Chifor Adrian Satu Mare Romania ProRacers M
32 Negrean Dinu Oradea Romania L

Traseu Scurt: Masculin 40-49 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Szekely Zoltan-Guzu Oradea Romania M
2 Stanca Flavius Oradea Romania
3 Lazar Felician Zalau Romania
4 Brbu Stefan Arist Arad Romania Lexus Bike
5 Peter Mezei Zsolt Cluj Napoca Romania L
6 Sava Adrian Oradea Romania
7 Kovacs Sandor Salonta România Samob Team L
8 Gereb Zoltan Cluj Napoca România Unicum Lo L
9 Nagy Szabolcs Satu Mare Romania L
10 KERTESZ Alexandru Cluj-Napoca Romania Unicum Lo
11 Balla László Békéscsaba Magyar L
12 Kocziha Zoltán Békéscsaba Magyarország XL
13 Szarvas János Bekescsaba Magyarorszag L
14 Somogyi Sándor Debrecen Magyarország L
15 Chis Olimpiu Oradea Ro Bulls pRoje
16 Iacob Claudiu Alesd Romania Alesd Bike M
17 Bobotan Andrei Carei Romania - M
18 Nagy Szabolcs Satu Mare Romania M
19 Marius Constantin Cluj-Napoca romania XL
20 Craciun Laurentiu-Calin Sintandrei ROMANIA Individual XL
21 Bokor Laszlo Attila Oradea Romania L
22 Cazan Aurel Florin Alesd Romania L
23 Anderko Gyorgy Sintion Romania M
24 Harapu Mircea Timisoara Romania C.S. Gratzu S
25 Nagy Robert Zsolt Oradea Romania S
26 Vlaic Augustin Floresti Romania M
27 Popa Dorin Cluj-Napoca Romania XL
28 Kozma Erno Salonta Romania Samob team M
29 MUJ Petru Gelu Cluj Napoca Romania XL
30 Diosi Ioan Zsolt Osorhei Romania Libertate M
31 Chelciov Petru Timisoara Romania Cs Tibiscus L
32 Țigan Alin Ștei Ro Ștei L
33 LASZLO ROBERT Resita Romania M
34 Simescu Razvan Cluj-Napoca Romania Biciclistii L

Traseu Scurt: Masculin peste 50 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Deac Sorin Dinu ORADEA România M
2 Bondár Lászlo Gyula magyar carcover
3 birinyi lajos zoltan alesd romania alesd bike M
4 Tirica Norbert Oradea Romania Velo Sport XL
5 Hora Plev Dan Teodor Oradea Romania XL

Traseu Scurt: Feminin 19-29 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Bako Annamaria Oradea Romania X-Terra
2 Ciorogaru Daniela Timisoara Romania S
3 Balas Adina Timisoara Romania S
4 Diaconescu YasminaLua Deva România Scott Geiger S

Traseu Scurt: Feminin peste 30 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Botan Cristina Oradea Romania
2 Olivia Constantin Cluj-Napoca romania XL
3 Moraru Lavinia Elen Vladimirescu Romania Lexus Bike S
4 Lukács Eszter Debrecen Magyarország M
5 Uifalean Adina Cluj-Napoca Romania DouaNuTrii L
6 Tanács Gabriella Szeged Magyarország S
7 Demeter Ioana Oradea Romania S
8 Filipas Loredana Oradea România S
9 Chifor Leontina Oradea Romania M

Traseu Lung: Masculin 18-29 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Pal Horia Valea Lupul Romania HPM - Pro L
2 Damian Calin Zalau Romania InstinctTeam
3 Grec Georgian Oradea Romania M
4 Schmidt Roland Marghita Romania ProRacers M
5 Tiponut Bogdan Oradea Romania L
6 Mititelu Andrei Petrila Ronania Carcover S

Traseu Lung: Masculin 30-39 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Gergő Hajdú Vadu Crisu Romania ProRacers M
2 Mura István Oradea Romania Carccover M
3 Kuin - Nagy Lorant Oradea Romania - L
4 David Cristian Calan Romania - M
5 Puskás Róbert Agris Romania pro racers M
6 Rusu Radu Baia Mare Romania Garage Rac L
7 Peter Zoltan Oradea Romania S
8 Bartha Botond Satu Mare Romania Pro Racers L
9 Vaduva Calin Arad Romania Sport Comp S
10 Gabor Alexandru Cluj-Napoca Romania Doua NuTrii L
11 Petrica Bogdan Cluj-Napoca Romania S
12 Bolog Gratian Timisoara Romania CS GRATZU M

Traseu Lung: Masculin peste 40 ani

# Nume Prenume Localitatea Țara Club sportiv Mărime echipament
1 Laszlo Erdos Békéscsaba Hungary M
2 Csuvár Attila Békéscsaba Magyarország KÖRÖSBIKE S
3 Pal Eugen Stef Valea Lupul Romania HPM - Pro L
4 TOTH ZOLTAN Baia Sprie RO GARAGE R
5 Vozár Zoltan Békéscsba Hungary S
6 Kurtinecz Levente Livada Romania ProRunners M
7 Bodi Csaba Satu Mare Romania Prorunners XL
8 Márk-Nagy János Satu Mare Romania EKE SM M
9 Farkas Attila Oradea Romania M
10 ZOLTAN PASZKA ORADEA ROMANIA XL
11 Mráz János Szeged Magyarország L

Comments are closed.

Sponsori
Parteneri
Parteneri media